FILO V-O-S
Výrobky dodám na adresu, ktorú mi zadáte.

O mne

Dobrý deň priatelia, Vážení zákazníci,

 volám sa Ivan Filo a som dlhoročným kmeňovým zamestnancom spoločnosti V-O-S sro, ktorá sa zaoberá od roku 1998 výrobou a predajom celozrnných, pufovaných výrobkov (chlebíky, po vašom „polystyrén“ J ) z kukurice, ryže, pohanky, pšenice (naturálne), ale aj s polevami a sušeným ovocím. V posledných rokoch produkujeme aj Popcorn a kukuričné chrumky.

Na začiatku tohto roku (2017) sme spustili výrobu a predaj veľmi atraktívnych skupín výrobkov: Ovocné Guľky – Guľatý Ovocníčkovia (aj RAW) a Celozrnní Smajlíci, ktoré zachytávajú zdravšie trendy v stravovaní, dokonca sa výrobky predávajú na českých školách rámci projektu Happy Snack, ktorý spĺňa takzvanú „Pamlskovú vyhlášku“, ktorá upravuje zloženie potravín predávaných na území školy.

V Bratislave, jej okolí a na západnom Slovensku pôsobím od roku 2000 a vytvorením tohto webu by som chcel rozšíriť okruh svojich odberateľov, ktorý momentálne tvoria nezávislé potravinové maloobchody, bufety a niektoré zdravé výživy.

 Aj touto formou chcem rozvinúť svoj predaj pre Firmy: V-O-S (slovenský výrobca) / spoločnosť na IČO, v tomto druhu predaja hľadám nové potravinové maloobchody, zdravé výživy, športové spolky, školské bufety, posiloňovne, bufety v rámci offices, siete reštaurácií, domovy dôchodcov, Gastro, Catering. Na vyzvanie dodám kreatívny VOO cenník, kde si partner v rámci výšky odberu urobí svoje ceny – to znamená, že dostane množstevnú zľavu na tovar. Viac v sekcii predaj pre Firmy.

Druhá forma, ktorú zavádzam je predaj pre Domácnosť, tovar dodám fyzickým osobám v rámci Bratislavy a jej 25 km okolia. Výrobky aj s cenami sú vystavené v záložke predaj pre Domácnosť. Ku každej dodávke tovaru dostanete dodací list + pokladničný doklad a záruku počas celej doby trvanlivosti potravín. O pozáručnom servise a reklamácií kvality sa nemusíme ani baviť – 100% garancia, že vaše nároky uspokojím bez nejakých špekulácií, bezodkladne, v rámci mojich možností.  Jednoducho objednáte na adrese filo@vos.sk , info ako jednoducho to funguje je v záložke predaj pre Domácnosť,

O  V-O-S, je to dlhoročná firma, ktorá v minulosti spolupracovala aj s spol. Billa, COOP Jednota, Tesco, momentálne ešte pôsobíme v Kauflande a má svojich obchodných partnerov v CZ a PL, ale aj na Slovensku.

Spoločnosť je slovenský výrobca, kde v rámci výroby a obchodu pracujú slovenskí ľudia, žiadne hotové potraviny nedováža, neprebaľuje ich ako je v dnešnej dobe na Slovensku v móde. Spoločnosť je ľahko identifikovateľná, neskrývame sa za nič nehovoriace názvy výrobcov na obaloch výrobkov v rámci obchodného reťazca. Nepoužívame žiadne „marketingové nástroje“ na podporu zvyšovania predaja, na etiketách výrobkoch sú pravdivé informácie, obal je transparentný aby zákazník videl čo kupuje.

Pevne verím, že vás našimi slovenskými výrobkami zaujmem a budeme si navzájom prospešní, Váš Ivan Filo, Senec, 06.07.2017.

Kontakt:  Filo Ivan, Senec

zástupca pre región Bratislava a západné SVK

gsm: +420 907 949 777

filo@vos.sk

www.filovos.vlastnyweb.sk

Výrobca: V-O-S spol. s r.o.

Kukučínova 2681, 02401 Kysucké Nové Mesto, SVK

www.vos.sk    marketing@vos.sk  

gsm: + 420 903 540 677 (688)

IČO: 36369047      IČ DPH: SK2020132609 

SLSP, IBAN: SK0809000000000310950140

Zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu  Žilina,  oddiel Sro, vložka číslo 10098/L

 

Predaj RAW Ovocných kuliček v Českej republike:

Vebafood Brno (pán Petr Bartoš)

Kachlíkova 887/9, 635 00  Brno - Bystrc

tel.:+420 604 789 756 

https://www.ovocnekulicky.cz/    

https://www.facebook.com/ovocne.kulicky/ 

 info@vebafood.cz     

www.vebafood.cz